Dva dana po Sloveniji

Subota je bila rezervirana za pohod na Pohorje.Dogovorena je trasa sa startom u Miklavžu pa prema Arehu preko Hočkog pohorja a spust preko Frama. Zbog nešto lošije ceste preko Frama a odlične preko Hočkog pohorja,dogovoreno je da za sljedeći put okrećemo trasu. Odvozismo nezahtjevnih 50-tak km sa usponom na vrh Areh do Ruške Koče na 1246m.Ne znam da li je  to sugestija, ali Zlatorog u Sloveniji je puno bolji!

 

DSCF0690

Crkva sv.Areh, s lijeva:Filip,Jurica,Ivan,Nino,Zoran

U nedjelju klubska vožnja preko Lendavskih i Jeruzalemskih gorica od 106 km i  cca 600m visinaca.Odlično vrijeme, još bolja ekipa od 12-tero Pulsovaca garantirali su ludi provod. Bilo je lijepo, sve do Križevci kod Ljutomera gdje smo doživeli manju nezgodu, srećom bez težih posljedica. Na Jeruzalemu nezaobilazan gemišt pod ‘brajdima’ pa nakon zajedničke fotke preko D.Središća put Čakovca.Stradali dečki,vidajte rane za sljedeću vožnju!

DSCF0697_manja

Jeruzalem kod Brenholca, s lijeva: Nino,Robert,Darko D.,Frenki,Aco,Jurica,Mislav,Ivan,Darko K.,Filip,Tomislav

N.S.

Fotografije: F.Lučin

Sponzori